Paweł Byszewski

Jestem programistą z serwerową przeszłością, którego zafascynowały technologie mobilne. Głęboko wierzę, że jakość jest kluczem do długofalowego sukcesu w każdym projekcie dlatego także w przypadku aplikacji mobilnych skupiam się na zwiększaniu efektywności programisty przy utrzymaniu wysokiej jakości kodu źródłowego i przejrzystej architekturze.

Lectures

In Polish Kotlin

Programiści aplikacji Mobilnych na Androida, uwięzieni w czasach Java 1.7 od pewnego czasu eksperymentowali z innymi językami programowania. Żaden nie zdobył do tej pory takiej popularności jak Kotlin. Ale czy faktycznie jest to coś rewolucyjnego? Przecież getery, settery i konstruktory wygenerujemy za pomocą Lomboka. Używając Retrolamby zyskamy wsparcie dla dopełnień. A dodatkowo od niedawna Android ma wsparcie dla Javy 8.

Zatem co decyduje o sile Kotlina, które konstrukcje i właściwości języka powodują, że warto zastosować go w swoim projekcie? Jaki wpływ będzie to miało na architekturę aplikacji i wydajność? Kotlin jest tylko ciekawostką czy spowoduje, że będziesz kodował efektywniej? Z tej prezentacji wyniesiesz pełen zestaw informacji pozwalający odpowiedzieć na wszystkie te pytania.

img-responsive

You like this speaker?
Share with others!